Voyager 860

Jacht VOYAGER 860 jest idealną jednostką do uprawiania rodzinnej turystyki motorowodnej.

Wygoda jaką zapewnia ta jednostka nie da się porównać się z żadnym innym jachtem do 9 m długości i większym. Kambuz wyposażony jest w kuchenkę gazową ze zlewem i lodówkę. W łazience znajduje się toaleta umywalka i opcjonalny prysznic.

Jacht ma 5 bardzo wygodnych miejsc do spania w dwóch kabinach. Z powodzeniem może wygodnie się wyspać nawet 7 osób. Pod pokładem jest 195 cm wysokości. Nigdzie nie trzeba chodzić pochylonym. Tylko nad koją w kabinie rufowej jest obniżenie do wysokości wygodnego siedzenia.

Miejsca do opalania znajdują się na dachu kabiny. Zabawę w wodzie ułatwia platforma kąpielowa z drabinką. Napęd stanowi silnik przyczepny 30 KM. zapewniający bardzo cichą i ekonomiczną podróż. Zużycie paliwa przy silniku 30 KM wynosi max 6,5l.

Dodatkową zaletą Voyagera jest łatwość transportu drogą lądową. Jacht nie załadowany waży tylko 1650 kg a jego szerokość 2,55m pozwala przewozić go za każdym samochodem, który może ciągnąć przyczepę o dopuszczalnej masie całkowitej 2500 kg. Jacht może być wyposażony w silnik elektryczny co pozwala mu pływać w strefach ciszy gdzie łodzie z napędem spalinowym nie mogą pływać. Na silniku elektrycznym 2 KW prędkość wynosi 7-8 km /h Przy czterech akumulatorach o pojemności 225Ah czas płynięcia z maksymalna mocą wynosi 5h

Jacht posiada certyfikat Germanischer Lloyd kategoria „C”

Dane techniczne

Długość całkowita 8.60 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Zanurzenie 0.35m / 0.6 m
Waga ok. 1700 kg
Wysokość wewnątrz 1.95 m
Ilość koi 5
Silnik 10 - 55 KM
Zbiornik paliwa 80l
Zbiornik wody pitnej 120l
Klasa CE C

Galeria